Remonty domów

Remonty domów drewnianych

Drewno nie ma przed nami żadnych tajemnic już od kilkunastu lat. Specjalizujemy się w budowie oraz remontach domów drewnianych. Remonty domów drewnianych wykonujemy na terenie całej Polski. Podejmujemy się realizacji bez względu na położenie. Nasza siła tkwi w doskonale przygotowanym do swojej pracy personelu, który dysponuje narzędziami najwyższej jakości. Dzięki temu remonty domów drewnianych w naszym wykonaniu zawsze kończą się sukcesem. Wykonujemy renowacje domów drewnianych. Remonty starych drewnianych domów to skomplikowany, trudny oraz czasochłony proces wymagający sporego doświadczenia i umiejętności.

Remonty domów dzielimy na kilka etapów (oględziny, wycena, realizacja).

Prace wykonywane podczas remontu domu drewnianego

1. nowe fundamenty

2. wymiana uszkodzonych belek ściennych (w tym podwalinowych)

3. wymiana/naprawa stropu (belek stropowych i desek stropowych)

4. naprawy dachów

5. ocieplenia ścian zewnętrznych

Remonty domów drewnianych to dla nas prawdziwe wyzwanie. Nierzadko zakres prac jest naprawdę bardzo szeroki. Nie boimy się jednak nawet wyjątkowo trudnych projektów. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowy remont domu drewnianego, doprowadzając go do idealnego stanu. Nasza firma to idealny wybór dla wszystkich, którzy muszą wyremontować swój dom wykonany z drewna. Co ważne, remontujemy domy drewniane niezależnie od tego, kiedy zostały wybudowane. Podejmujemy się prac remontowych nawet w przypadku bardzo starych obiektów.

Wybrane realizacje

dom-drewniany-caloroczny.JPGdom-caloroczny-producent.JPGletniskowy-dom-drewniany-producent.JPGwieza-widokowa.JPG

Harmonogram remontu i etapy realizacji

Każdy, kto zdecyduje się powierzyć nam remont swojego drewnianego domu otrzymuje kosztorys prac i ich harmonogram. Dzięki temu może bez trudu monitorować postępy i sprawdzać czy wszystko przebiega zgodnie z planem. Kosztorys jest zawsze bardzo dokładnie przygotowany, co sprawia, że nie trzeba obawiać się żadnych niespodzianek w tym zakresie. Warto dodać, że po przedstawieniu tego, co należy zrobić w domu każdy klient może otrzymać bezpłatny kosztorys, który w żadnym stopniu nie jest zobowiązujący. Jego wykonanie nie jest równoznaczne z rozpoczęciem współpracy.

Najwyższa jakość i wieloletnie doświadczenie

Remonty domów drewnianych wykonywane przez naszą firmę to nie tylko najwyższa jakość usług, ale również naprawdę atrakcyjne ceny. Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy, nie należy obawiać się tego, że prace pociągną za sobą majątek. Jednocześnie trzeba wyraźnie zaznaczyć, że pracujemy naprawdę bardzo szybko. Nie przedłużamy niepotrzebnie remontu, wiedząc, jak wielu klientów czeka, aby odbył się on w możliwie jak najkrótszym czasie. Wszystko przebiega według ustalonego harmonogramu prac, o którym wspomnieliśmy wcześniej.

Remonty domów drewnianych przeprowadzamy zawsze z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Nie pozwalamy sobie na żadne niedociągnięcia. Wszystko po to, aby końcowy efekt miło zaskoczył naszych klientów.

Jeśli Twój dom drewniany wymaga remontu, jeśli zależy Ci na szybkim przeprowadzeniu prac, a jednocześnie chcesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się tak, jak należy, nie czekaj. Skontaktuj się z nami. To najlepszy wybór, jakiego możesz dokonać.

Wykonujemy remonty domów drewnianych na terenie całego kraju.

W szczególności na terenie województwa podlaskiego wykonujemy remonty w takich miastach jak: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

  • Więźba dachowa
  • Podbitka dachowa
  • Sztachety drewniane
  • Deska podłogowa
  • Deska tarasowa
  • Deska ryflowana
  • Szalówka
  • Boazeria
  • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

+48 502 055 138