KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Altany ogrodowe

Altany ogrodowe drewniane Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem wysokiej jakości altan ogrodowych z drewna. W swojej pracy bazujemy na wieloletnim doświadczeniu oraz bogatej wiedzy teoretycznej. Każda altana ogrodowa drewniana, która wychodzi spod naszych rąk powstaje z drewna pozyskiwanego w Puszczy Knyszyńskiej. Ekotyp sosny supraskiej to gwarancja drewna o wysokich walorach użytkowych.

Nowoczesne altany ogrodowe

Nowoczesne altany ogrodowe wykonujemy na terenie województwa podlaskiego. Z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy takich miast, jak Suwałki, Łomża, Augustów oraz Białystok. Co jednak ważne, altana drewniana z bali może zostać przez nas wykonana również w innych miastach - podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania naszych klientów dotyczące altan ogrodowych, pomagając tym samym w dokonaniu najlepszego wyboru, jeśli chodzi o projekt.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Altana drewniana z bali - Białystok, Podlaskie

Wykonywane przez nas tanie altany ogrodowe i działkowe to ciekawe projekty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie wykonać altanę ogrodową w różnym stylu, co pozwoli na jej dopasowanie do ogrodowej przestrzeni. Stawiamy na precyzję wykonania, stosując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Nie zapominamy również o pracach konserwacyjnych przy naszych altanach. Dzięki temu nasze altany są naprawdę trwałe i w idealnym stanie przetrwają lata, stanowiąc idealne miejsce na biesiady z rodziną i przyjaciółmi.

Każdy, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług otrzyma projekt oraz zdjęcia altanki z drewna, które pokażą, jak będzie ona wyglądała po wykonaniu. Wszystko po to, aby nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni. Nie pozostawiamy miejsca na żadne niedomówienia. Wspólnie z klientem ustalamy dokładnie, jak wyglądać ma altana i jakie elementy mają największe znaczenie.

Proponowane przez nas altany ogrodowe to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą urozmaicić przestrzeń w swoim ogrodzie. Wykonujemy zarówno altany otwarte, jak i zamknięte, dając naszym klientom możliwość wyboru. Projekty tworzymy w oparciu o sugestie tych, którzy z altany będą korzystać. Chętnie dzielimy się jednak również naszym doświadczeniem, udzielając praktycznych rad i wskazując, jakie rozwiązania konstrukcyjne będą w danym przypadku najbardziej odpowiednie.

Projekt i zdjęcia altanki z drewna od firmy budującej altany od lat

Wykonywane przez nas altany ogrodowe to połączenie drewna najlepszej jakości z nowoczesną technologią wykonania. Do tego dochodzą wspaniałe projekty, dzięki którym nasze altany to dobry wybór nawet dla tych, których naprawdę trudno zadowolić. Szukasz altany do ogrodu? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Realizujemy zlecenia na drewniane altanki ogrodowe na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa podlaskiego wykonujemy nowoczesne altany drewniane w takich miastach jak: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl