KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy letniskowe

Letniskowe domy drewniane od producenta Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów

Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat zajmuje się wykonywaniem obiektów drewnianych. Nasza oferta to między innymi perfekcyjnie wykonane domki letniskowe, które idealnie wpisują się w naturalne otoczenie. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie drewno o wysokich walorach użytkowych. Do obróbki używamy jedynie sprzętu od renomowanych producentów, który jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Dzięki temu możemy pracować naprawdę sprawnie i szybko. Zespół naszych pracowników to doskonale przygotowani do swojej pracy ludzie, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat obróbki drewna i ogromne umiejętności praktyczne.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Drewniane domki letniskowe z bali od firmy z wieloletnim doświadczeniem

Nasze domki letniskowe drewniane to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą, aby na ich działce stanął domek zapewniający schronienie w letniej porze. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa lubelskiego, wykonując domki na terenie takich miast, jak Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy oraz Świdnik. Jednocześnie należy wyraźnie zaznaczyć, że podejmujemy się realizacji na terenie całego kraju. Wykonamy domek letniskowy bez względu na lokalizację. Wychodzimy na przeciw wszystkim klientom.

Nasze domki letniskowe z bali to najwyższa jakość za naprawdę przystępną cenę. W pracy bazujemy na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych i konserwatorskich. W efekcie domki cechują się wieloletnią trwałością. Nawet po długim czasie od wykonania prezentują się naprawdę bardzo dobrze. Uwagę zwraca dopracowanie szczegółów, przez co domki zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Gotowe domki letniskowe od producenta - Białystok, Podlaskie

Nasze gotowe domki drewniane od producenta to dobre rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie. Na życzenie klientów wykonujemy również indywidualne projekty, dopracowując je zawsze według tego, na czym zależy klientowi. Co ważne, dbamy o to, aby każdy domek letniskowy był nie tylko ładny, ale również funkcjonalny. Dlatego przed przystąpieniem do projektowania długo rozmawiamy z naszym klientem. Pozwala nam to poznać preferencje klienta, co niezbędne jest do przygotowania naprawdę dobrego projektu.

Tym, co zasługuje na uwagę jest nie tylko najwyższa jakość wykonywanych przez nas domków, ale również ich naprawdę przystępne ceny. Ci, którzy zdecydują się na zamówienie domku letniskowego właśnie u nas mogą być spokojni o kondycję swojego portfela.

Chcesz, aby na Twojej działce stanął domek letniskowy? Zależy Ci na tym, aby prezentował się bardzo dobrze, a jednocześnie był naprawdę trwały? Nie czekaj. Skorzystaj z naszych usług. To wybór, którego nigdy nie będziesz żałować.

Realizujemy zlecenia na domki letniskowe z bali na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa podlaskiego wykonujemy domy letniskowe w takich miastach jak: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl