KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy z bali

Domy z bala. Góralskie domy drewniane Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów

Naszą specjalnością są domy drewniane z bali. Wyróżnia je wygodna i niebywała trwałość. Gwarantujemy naszym klientom domy z bali wykonane na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą wykorzystywania drewna o wysokich walorach użytkowych, pracy z doskonałej jakości sprzętem, a także wyjątkowych umiejętności naszych pracowników, którzy świetnie znają się na swojej pracy.

Domy drewniane z bali od firmy budującej w wysokim standardzie

Domy z bali góralskie wykonujemy między innymi na terenie województwa podlaskiego. Z naszych usług mogą w związku z tym skorzystać mieszkańcy takich miast, jak Suwałki, Augustów, Łomża oraz Białystok. Należy jednak wyraźnie podkreślić, że jesteśmy w stanie podjąć się realizacji również w innych regionach Polski. Pracujemy bowiem na terenie całego kraju, chętnie podejmując się wykonania nawet najbardziej wymagających projektów.

Domy z bali drewnianych budujemy, bazując na tradycyjnej i jednocześnie sprawdzonej od lat technologii. Zanim przystąpimy do pracy wspólnie z klientem określamy dokładnie szczegółowy harmonogram i zakres prac budowlanych. Określamy terminy, w jakich ukończone zostaną kolejne etapy budowy. Nasi klienci są bardzo dokładnie poinformowani w zakresie tego, jak przebiegać będą prace. Robimy wszystko, aby dom powstał w możliwie jak najkrótszym czasie.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Domy z bali góralskie - Białystok, Podlaskie

Naszą specjalnością są perfekcyjnie wykonane domy z bali. Cena i projekty to coś, co zaskoczyć może niejednego naszego klienta. Wyróżniamy się na rynku nie tylko najwyższą jakością świadczonych usług, ale również bardzo atrakcyjnymi cenami. Do tego dochodzą ciekawe projekty, które zawsze uwzględniają sugestie i życzenia naszych klientów. Wiemy, że dom podobać ma się przede wszystkim klientowi. Jednocześnie ma być funkcjonalny. Podczas tworzenia projektu bazujemy na naszym doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy. Proponujemy rozwiązania komfortowe, które doskonale się sprawdzają.

Domy z bali cena i projekty

Domy z bali w naszym wykonaniu to zarówno domy tradycyjne, które również wnętrze mają wykończone drewnem, ale również domy nowoczesne, w których wnętrze zostało wykończone z zastosowaniem płyt gipsowo – kartonowych. To klient podejmuje ostateczną decyzję, jak ma wyglądać wnętrze jego domu. Każdy klient może otrzymać od nas darmową wycenę kosztów budowy, którą wykonujemy na podstawie dostarczonego nam projektu. Co ważne, wykonanie kosztorysu nie zobowiązuje klienta do złożenia u nas zamówienia na wykonanie domu.

Marzysz o domu z bali? Nie mogłeś znaleźć firmy, której oferta w pełni Cię zadowalała? Zależy Ci na tym, aby dom powstał szybko, a jednocześnie był wykonany perfekcyjnie? Postaw na nasze usługi!

Realizujemy zlecenia na góralskie domy z bala na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa podlaskiego wykonujemy domy z bala w takich miastach jak: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl