KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy kanadyjskie

Domy kanadyjskie całoroczne. Tanie domy kanadyjskie Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów

Możemy pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie budowania domów drewnianych. W swojej ofercie posiadamy między innymi domy kanadyjskie całoroczne, które charakteryzują się perfekcyjnym wykonaniem. Pracujemy na drewnie najlepszej jakości, wykorzystując do tego sprzęt od renomowanych producentów. Nasza siła tkwi w doskonale przygotowanym do swojej pracy personelu, który posiada ogromną wiedzę i umiejętności.

Proponujemy wysokiej klasy domy kanadyjskie. Opinie, które dostajemy od naszych klientów są najlepszym dowodem na to, że pracujemy na najwyższym poziomie. Na życzenie przedstawimy referencje, które wystawione zostały przez inwestorów korzystających z naszych usług. Na ich zlecenie wykonywaliśmy nie tylko domy mieszkalne, ale również zajazdy oraz szereg innych obiektów drewnianych. Od samego początku swojej działalności kładziemy ogromny nacisk na zadowolenie naszych klientów.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Kanadyjskie domy całoroczne od firmy budującej z najlepszych materiałów

Tanie domy kanadyjskie to istotny element naszej oferty. Korzystna, atrakcyjna cena jest kolejnym czynnikiem, który przyciąga do nas klientów. Swoją działalność wykonujemy między innymi na terenie województwa podlaskiego. Z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy takich miast, jak Łomża, Augustów, Suwałki oraz Białystok. Podkreślić należy jednak, że nie ograniczamy swojej pracy wyłącznie do tego regionu Polski. Podejmujemy się realizacji niezależnie od lokalizacji, dając każdemu szansę na spełnienie swoich marzeń dotyczących posiadania własnego domu z drewna.

Naszą specjalnością są perfekcyjnie wykonane domy kanadyjskie. Projekty, które proponujemy naszym klientom są bardzo różne. Skorzystać można zarówno z gotowego projektu, jak i postawić na projekt autorski, który zostanie opracowany zgodnie z wytycznymi klienta. Wykonujemy zarówno domy tradycyjnie wykończone wewnątrz z wykorzystaniem drewna, jak i takie, do wykończenia których wykorzystano płyty gipsowo – kartonowe. To klient decyduje, które rozwiązanie jest w jego przypadku najbardziej odpowiednie. Chętnie doradzamy, mając na to uwadze, aby dom był jak najbardziej funkcjonalny. Uwzględniamy przy tym wszystkie oczekiwania i potrzeby klienta. Cel, jaki nam przyświeca to jego maksymalne zadowolenie.

Domy kanadyjskie - opinie i ciekawe projekty - Białystok, Podlaskie

Twoim marzeniem jest pięknie wykonany dom kanadyjski? Stawiasz na najwyższą jakość usług, a jednocześnie sprawną, szybką realizację inwestycji? Zależy Ci na współpracy z najlepszymi specjalistami, którzy doskonale znają się na swojej pracy? Postaw na dom kanadyjski w naszym wykonaniu. Będzie to jedna z lepszych decyzji w Twoim życiu.

Realizujemy zlecenia na domy kanadyjskie na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa podlaskiego wykonujemy domy kanadyjskie całoroczne w takich miastach jak: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl