KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy modułowe

Modułowe domy całoroczne Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w wykonywaniu domów z drewna. W swojej ofercie posiadamy między innymi domy modułowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, co sprawia, że nasi klienci mogą być pewni perfekcyjnego wykonania. Pracujemy z drewnem najlepszej jakości, a podczas realizacji kolejnych zadań wykorzystujemy sprzęt od renomowanych, cenionych producentów. Nasz zespół to wykwalifikowani pracownicy znający się na tym, co robią. Dzięki temu nasze domy modułowe są solidne i trwałe.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Całoroczne domy modułowe od firmy budującej z wysokiej jakości materiałow

Domy modułowe całoroczne, które znalazły się w naszej ofercie wykonujemy między innymi na terenie województwa podlaskiego. W związku z tym z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy takich miast, jak Białystok, Suwałki, Łomża oraz Augustów. Co jednak ważne, nie ograniczamy swojego działania wyłącznie do terenu województwa podlaskiego. Podejmujemy się realizacji na terenie całego kraju.

Naszą specjalnością są wysokiej klasy domy modułowe. Projekty, które wykonujemy zawsze powstają we współpracy z klientem. Uwzględniamy oczekiwania i preferencje klienta, pamiętając jednocześnie o tym, że dom ma być bezpieczny i funkcjonalny. Jeśli propozycje klienta są niekoniecznie słuszne, zawsze chętnie dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i posiadaną wiedzą. Wszystko po to, aby ostateczny efekt był w pełni zadowalający. Dysponujemy również gotowymi projektami, wśród których nasi klienci mogą spróbować dom idealnie odpowiadający ich potrzebom.

Producent domów modułowych - Białystok, Podlaskie

Wykonujemy tylko perfekcyjne domy modułowe. Producent dostarczający nam drewno wie, że akceptujemy jedynie to naprawdę wysokiej jakości. Tylko wtedy mamy pewność, że nasze domy będą naprawdę trwałe i solidne. Proponujemy domy modułowe o różnym wykończeniu wnętrza. Nasi klienci mogą zdecydować się na tradycyjne wykończenie drewnem. Ci jednak, którzy nie chcą ograniczać sobie możliwości aranżacyjnych domu mogą wybrać wykończenie nowoczesne z zastosowaniem płyt gipsowo – kartonowych. To dobre rozwiązanie, które naprawdę świetnie się sprawdza.

Wśród dotychczasowych klientów posiadamy doskonałą opinię. Na życzenie chętnie przedstawimy referencje wystawione przez inwestorów, dla których wykonywaliśmy różne obiekty drewniane, w tym również domy modułowe. Grono zadowolonych klientów, którzy właśnie nam powierzyli wykonanie swojego domu nieustannie się powiększa. Jest to dla nas najlepsza motywacja do dalszej pracy.

Twoim marzeniem jest pięknie wykonany drewniany dom? Postaw na nasze usługi. Na pewno nie będziesz żałował wyboru.

Jako producent realizujemy zlecenia na domy modułowe całoroczne na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa podlaskiego wykonujemy domy modułowe w takich miastach jak: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl