KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Altany ogrodowe Lublin

Altany ogrodowe drewniane Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska

Specjalizujemy się w wykonywaniu wysokiej jakości obiektów drewnianych, wśród których nie zabrakło altan ogrodowych. Swoje usługi adresujemy między innymi do mieszkańców województwa lubelskiego. Wykonanie altany ogrodowej mogą zlecić nam ci, którzy mieszkają w takich miastach, jak Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Świdnik oraz Puławy. Podkreślić jednocześnie należy, że podejmujemy się realizacji na terenie całego kraju.

Nowoczesne altany ogrodowe

Każda altana ogrodowa drewniana, która wychodzi z naszej firmy to produkt najwyższej jakości. Bazujemy na drewnie o wysokiej wartości użytkowej: sośnie supraskiej. Do tego dochodzi najwyższej klasy sprzęt od renomowanych producentów i doskonałe umiejętności naszych pracowników. Wszystko to sprawia, że nasze altany ogrodowe zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Altana drewniana z bali - Lublin, Lubelskie

W swojej ofercie posiadamy zarówno nowoczesne altany ogrodowe, jak i modele tradycyjne. Proponujemy zarówno gotowe altany, jak i te realizowane na zamówienie naszych klientów. Bez względu jednak na to, które z rozwiązań klient ostatecznie wybierze, może być pewny tego, że nie będzie żałował swojej decyzji. Do każdego zamówienia podchodzimy tak samo poważne i z takim samym zaangażowaniem.

Nasza oferta jest niezwykle bogata. Znalazła się w niej między innymi altana drewniana z bali. To propozycja idealna dla szczególnie wymagających klientów, którzy preferują niecodzienne rozwiązania. Taka altana idealnie wpisze się w każdą przestrzeń ogrodową, doskonale ją uzupełniając. Dopracowana w najmniejszych szczegółach będzie prezentowała się pięknie w otoczeniu kwiatów, krzewów i drzew.

Nasze tanie altany ogrodowe i działkowe to doskonały wybór, jeśli ktoś szuka elementów małej architektury ogrodowej najwyższej jakości. Wykonujemy zarówno altany zamknięte, jak i otwarte, dając naszym klientom szerokie możliwości wyboru. Wszystko po to, aby każdy miał szansę znaleźć altanę idealnie dopasowaną do indywidualnych wymagań i oczekiwań. Nasze altany to doskonały wybór, który nikogo nie rozczaruje.

Lublin: Projekt i zdjęcia altanki z drewna od firmy budującej altany

Każdy klient, który zdecyduje się skorzystać z naszych usług otrzyma projekt i zdjęcia altanki z drewna. Dzięki temu jeszcze zanim altana pojawi się w ogrodzie będzie wiedział, czego należy się spodziewać. Podczas wykonywania projektów zawsze uwzględniamy wskazówki naszych klientów, pamiętając, że altana ma podobać się przede wszystkim tym, którzy złożyli na nią zamówienie.

Marzy Ci się altana ogrodowa? Nie chcesz stawiać na kiepskiej jakości produkty z supermarketu? Zależy C na wykonaniu na najwyższym poziomie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie.

Realizujemy zlecenia na drewniane altanki ogrodowe na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa lubelskiego wykonujemy nowoczesne altany drewniane w takich miastach jak: Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl