KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy ogrodowe i domki na działkę Lublin

Domy ogrodowe i drewniane domki na działkę Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w budowie obiektów drewnianych. Nasza bogata oferta to między innymi domy ogrodowe i domki na działkę. Pracujemy wyłącznie z drewnem o wysokich walorach użytkowych oraz sprzętem najwyższej jakości. W naszym zespole pracują jedynie doświadczeni specjaliści, którzy posiadają również szeroką wiedzę w zakresie obróbki drewna. Dzięki temu nasze domy ogrodowe i domki na działkę spełniają najbardziej wygórowane wymagania.

Szopy i domki działkowe

Nasze domki drewniane ogrodowe powstają z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii i najlepszym rozwiązań konserwatorskich. Dzięki temu nasze domki drewniane ogrodowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Są trwałe, a swój doskonały wygląd zachowują przez długie lata. Decydując się na domki drewniane ogrodowe z naszej oferty, można być pewnym, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Drewniany domek ogrodowy na działkę - Lublin, Lubelskie

Szopy i domki działkowe, które posiadamy w ofercie to zarówno gotowe rozwiązania, jak i możliwość stworzenia indywidualnego projektu. Wychodzimy naprzeciw wszystkim klientom, dając każdemu szansę na idealnie dopasowany do własnych preferencji i oczekiwań domek ogrodowy. Tworząc indywidualny projekt, zawsze bazujemy na tym, na czym klientowi zależy najbardziej. Dlatego przed przystąpieniem do projektowania długo rozmawiamy z klientem. To jedyna droga do poznania oczekiwań.

Tanie domki drewniane na działkę rekreacyjną ROD

Tanie domki drewniane na działkę rekreacyjną wykonujemy między innymi na terenie województwa lubelskiego. W związku z tym naszymi klientami mogą zostać mieszkańcy takich miast, jak Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Świdnik oraz Puławy. Co jednak istotne, nie ograniczamy swojego działania wyłącznie do terenu województwa lubelskiego. Jesteśmy firmą elastyczną, która nie boi się wyzwań. W związku z tym wykonamy domek drewniany ogrodowy w każdym zakątku Polski.

Nasze domki drewniane to zarówno domki tradycyjne, jak i te bardziej nowoczesne w formie. Wiemy, że wśród naszych klientów są osoby o bardzo różnym guście. Chcemy każdemu dać szansę na wybór domku ogrodowego idealnie wpisującego się w jego indywidualne preferencje. Jednocześnie nasze domki wykonywane są tak, aby doskonale komponowały się z otoczeniem. Dobrze wyglądają w sąsiedztwie drzew, krzewów, kwiatów. Z powodzeniem mogą być również centralnym elementem działki ogrodowej.

Jeśli na Twojej działce brakuje domku, chcesz zwiększyć jej funkcjonalność, zależy Ci na rozwiązaniach wysokiej jakości, nie czekaj. Postaw na domek drewniany ogrodowy od nas. To decyzja, której naprawdę nigdy nie pożałujesz.

Realizujemy zlecenia na ogrodowe domy drewniane na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa lubelskiego wykonujemy szopy i domki działkowe w takich miastach jak: Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl