KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy drewniane Lublin

Drewniane domy całoroczne Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska

Domy i domki drewniane całoroczne to istotna część naszej oferty. Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku tego rodzaju usług. Swoją ofertę kierujemy między innymi do mieszkańców województwa lubelskiego. Wykonujemy domy i domki drewniane na terenie Lublina, Zamościa, Puław, Chełma, Białej Podlaskiej oraz Świdnika. Co jednak ważne, jesteśmy firmą bardzo elastyczną, co pozwala nam na przyjmowanie zleceń również z innych regionów kraju. Pracujemy na terenie całej Polski, dając wszystkim szansę na skorzystanie z naszych usług.

Gotowe domy z drewna od producenta to doskonały wybór dla wszystkich, którym zależy na drewnianym domu, a jednocześnie chcą zaoszczędzić czas. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze domy z drewna charakteryzowały się naprawdę wysoką jakością. Podczas ich wykonywania dbamy o najmniejsze nawet detale. W efekcie domy prezentują się naprawdę bardzo dobrze, wzbudzając autentyczny zachwyt nie tylko w ich właścicielach.

Domy i domki drewniane całoroczne - Lublin, Lubelskie

Domek lub dom drewniany dla każdego – takie hasło przyświeca naszej pracy. Robimy wszystko, aby nasi klienci byli naprawdę zadowoleni. Dlatego wykonujemy domy zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Wykonujemy domy na podstawie gotowych projektów, ale chętnie podejmujemy się również realizacji na zlecenie. Wówczas długo i wnikliwie rozmawiamy z naszym klientem po to, aby możliwie jak najdokładniej poznać jego preferencje i oczekiwania. To nasz sposób na to, aby przygotowany przez nas projekt idealnie wpisywał w to, czego chce klient.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Lublin: Gotowe domy z drewna od producenta

Nowoczesne domy całoroczne to doskonały wybór, jeśli ktoś szuka domu energooszczędnego. Wykorzystywana przez nas technologia budowy domów drewnianych sprawia, że możliwe jest znaczne obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem budynku. To ogromny plus dla wszystkich chcących zamienić blok na własny dom, a jednocześnie obawiających się zbyt wysokich wydatków.

Nowoczesne domy całoroczne od firmy z wieloletnim doświadczeniem

Naszą specjalnością są dobre i tanie domy z drewna. Cena i projekty potrafią naprawdę zaskoczyć niejednego naszego klienta. Pracujemy naprawdę sprawnie, dzięki czemu nasze domy z drewna powstają w bardzo krótkim czasie. Jednocześnie nie odbija się to na jakości wykonania, co ma oczywiście ogromne znaczenie dla tych, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług.

Dom z drewna to Twoje marzenie? Chcesz, aby został wykonany naprawdę należycie? Zależy Ci na jakości i naprawdę ciekawym projekcie? A może interesuje Cię gotowy projekt, co zmniejsza koszty i przyspiesza prace? Nie czekaj! Skorzystać z naszych usług, a Twoje marzenia o posiadaniu własnego domu wreszcie się spełnią.

Realizujemy zlecenia na drewniane domy całoroczne i tanie domki drewniane na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa lubelskiego wykonujemy domy drewniane w takich miastach jak: Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl