KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy kanadyjskie Lublin

Domy kanadyjskie całoroczne. Tanie domy kanadyjskie Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska

Od kilkunastu lat budujemy domy kanadyjskie całoroczone, które zbierają doskonałe opinie od klientów. Od pierwszych dni naszej działalności kładziemy nacisk na zadowolenie naszych klientów. Dlatego wybieramy wyłącznie drewno o wysokich walorach użytkowych. Do jego obróbki wykorzystujemy sprzęt od renomowanych producentów, którzy kładą duży nacisk na jakość oferowanych urządzeń. Naszym atutem jest również wykwalifikowany personel, który doskonale zna się na wykonywanej pracy. Dzięki temu pracujemy naprawdę szybko i sprawnie.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Kanadyjskie domy całoroczne od firmy budującej z dobrych materiałów - Lublin, Lubelskie

Nasze tanie domy kanadyjskie wykonujemy na terenie województwa lubelskiego. W związku z tym z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy Lublina, Zamościa, Chełma, Puław, Świdnika oraz Białej Podlaskiej. Podkreślić należy jednak, że swoje usługi świadczymy w całym kraju. W związku z tym domy kanadyjskie jesteśmy w stanie wybudować również na terenie innych województw. Nie boimy się nawet najbardziej wymagających projektów. Każde zadanie traktujemy jak wyzwanie, któremu musimy sprostać.

Naszą specjalnością są domy kanadyjskie, opinie, które zbierają są naprawdę pozytywne. Każdy dom kanadyjski może być wykończony wewnątrz albo drewnem, albo płytami gipsowo – kartonowymi. Dajemy tym samym naszym klientom wybór. Kiedy pojawiają się jakieś wątpliwości, chętnie odpowiadamy na każde pytanie. Dbamy o tych, którzy zdecydowali się zaufać właśnie nam, robiąc wszystko, aby każdy był w pełni usatysfakcjonowany.

Wykonujemy wyłącznie perfekcyjne domy kanadyjskie. Projekty, które proponujemy to szereg ciekawych rozwiązań architektonicznych. Oferujemy gotowe projekty domów kanadyjskich, ale chętnie podejmujemy się również wykonywania projektów na zlecenie klientów. Przed przystąpieniem do przygotowywania projektu zawsze długo rozmawiamy z klientem. Pozwala nam to poznać indywidualne potrzeby oraz oczekiwania, co z kolei niezbędne jest do tego, aby przygotować projekt w pełni satysfakcjonujący klienta.

Domy kanadyjskie - opinie i ciekawe projekty

Osoby zainteresowane domem kanadyjskim mogą przedstawić nam projekt domu, na podstawie którego przygotowujemy wycenę. Co ważne, robimy całkowicie bezpłatnie. Podkreślić należy, że wycena do niczego nie zobowiązuje naszych klientów. Skorzystanie z tej darmowej usługi nie jest równoznaczne z koniecznością podpisania z nami umowy.

Nasze domy kanadyjskie to doskonała propozycja dla wszystkich marzących o własnym domu, którzy cenią najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania. Jeśli masz dość mieszkania w bloku, zależy Ci na perfekcyjnym wykonaniu, zdecyduj się na nasze usługi.

Realizujemy zlecenia na domy kanadyjskie na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa lubelskiego wykonujemy domy kanadyjskie całoroczne w takich miastach jak: Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl