KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy letniskowe Lublin

Letniskowe domy drewniane od producenta Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska

Własna działka to marzenie wielu osób. Aby była bardziej funkcjonalna, powinien znaleźć się na niej dom letniskowy. Od kilkunastu lat z sukcesami zajmujemy się budową drewnianych domów letniskowych o konstrukcji szkieletowej. Pracujemy z drewnem doskonałej jakości, co sprawia, że nasze domy letniskowe wyróżniają się wyjątkową trwałością. Podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie najlepszej klasy sprzęt od renomowanych producentów, co przyspiesza realizację kolejnych etapów inwestycji. Naszą siłą jest również nasz zespół, który dba o to, aby wszystko zostało wykonane jak należy.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Drewniane domki letniskowe z bali od firmy budującej domy

Domy letniskowe wykonujemy między innymi na terenie województwa podlaskiego. Nasza oferta skierowana jest w związku z tym do mieszkańców takich miast, jak Suwałki, Białystok, Łomża oraz Augustów. Na podkreślenie zasługuje jednak fakt, że nie ograniczamy swojej działalności wyłącznie do tego regionu Polski. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji bez względu na położenie. Tym samym każdemu dajemy szansę na cieszenie się pięknie wykonanym domkiem letniskowym, który posłuży w idealnym stanie przez lata.

Domki letniskowe drewniane powstają z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań zarówno technologicznych, jak i konserwacyjnym. Dzięki temu cechuje je trwałość na najwyższym poziomie. Podczas pracy dbamy o to, aby wszystko zostało wykonana jak należy. W związku z tym domy letniskowe w naszym wykonaniu dopracowane są w najmniejszych szczegółach. Nie pozwalamy sobie nawet na niewielkie niedociągnięcia. Robimy wszystko, aby nasi klienci byli bardzo zadowoleni.

Gotowe domki letniskowe od producenta - Lublin, Lubelskie

Wykonujemy między innymi domki letniskowe z bali. Każdy, kto zainteresowany jest naszą ofertą może uzyskać darmowy kosztorys, który przygotowany zostanie na podstawie dostarczonego projektu. Podkreślić należy, że taka usługa w naszym wykonaniu jest niezobowiązująca. Nie nakłada na osobę zainteresowaną kosztami żadnych obowiązków w zakresie skorzystania z naszych usług. To bez wątpienia ogromny ukłon w stronę klientów z naszej strony.

Proponujemy gotowe domki drewniane od producenta. Wykonujemy również domki letniskowe według projektu dostarczonego przez klienta lub wykonanego przez nas na życzenie. Zanim przystąpimy do pracy, przedstawiamy dokładny harmonogram realizacji. Dzięki temu klient wie, jak posuwają się prace i czy wszystko przebiega zgodnie z planem. Naszym celem jest usatysfakcjonowany klient, który poleci nas innym.

Jeśli chcesz, aby na Twojej działce stanął perfekcyjnie wykonany domek letniskowy, zależy Ci na jakości i trwałości, nie czekaj. Skontaktuj się z nami.

Realizujemy zlecenia na domki letniskowe z bali na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa lubelskiego wykonujemy domy letniskowe w takich miastach jak: Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl