KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy modułowe Lublin

Modułowe domy całoroczne Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska

Od kilkunastu lat pracujemy w obszarze obiektów drewnianych. W swojej bogatej ofercie posiadamy między innymi domy modułowe, które wykonywane są z największą dbałością o nawet drobne szczegóły. Naszym ogromnym atutem jest wykorzystywanie drewna o wysokich walorach użytkowych, co przekłada się na jakość wykonywanych przez nas domów. W pracy sięgamy wyłącznie po najwyższej jakości sprzęt, który pochodzi od cenionych producentów. Do tego dochodzi nasz zespół, który posiada bardzo duże kwalifikacje. Dzięki temu wykonujemy domy modułowe, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów.

Oferujemy domy modułowe całoroczne, które wykonujemy na terenie województwa lubelskiego. Z naszych usług mogą w związku z tym korzystać ci, którzy mieszkają w takich miastach, jak Lublin, Zamość, Chełm, Świdnik, Puławy oraz Biała Podlaska. Podkreślić należy jednak, że z naszych usług mogą skorzystać również mieszkańcy innych województw. Nie ograniczamy bowiem swojego działania wyłącznie do województwa lubelskiego. Chętnie podejmujemy się realizacji na terenie całego kraju.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Całoroczne domy modułoweod firmy budującej domy całoroczne

Naszą specjalnością są domy modułowe. Projekty, które oferujemy swoim klientom wzbudzają zachwyt nawet tych naprawdę wymagających. Proponujemy domy modułowe gotowe, ale chętnie wykonujemy również projekty na wyraźne życzenie naszych klientów. Tworząc projekt, zawsze uwzględniamy oczekiwania i preferencje klienta. Jednocześnie dbamy o to, aby dom, który ma powstać był komfortowy i funkcjonalny. Dlatego nie szczędzimy porad, jeśli takie okazują się być konieczne. Zanim przystąpimy do tworzenia projektu długo rozmawiamy z naszym klientem.

Oferujemy najlepsze domy modułowe. Producent, którym jesteśmy to doskonały wybór dla tych, którzy chcą mieć dom wykonany perfekcyjnie. Dajemy swoim klientom możliwość wyboru, jeśli chodzi o sposób wykończenia wnętrza. Proponujemy domy modułowe wykończone w sposób tradycyjny za pomocą drewna oraz takie, których wnętrze wykańczamy za pomocą płyt gipsowo – kartonowych. To drugie rozwiązanie polecamy zwłaszcza tym, którzy nie chcą stawiać sobie ograniczeń związanych z późniejszą aranżacją wnętrza.

Producent domów modułowych - Lublin, Lubelskie

Nasza domy modułowe wykonywane są z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Dbamy również o to, aby konserwować je zgodnie z aktualną wiedzą w tym zakresie. Dzięki temu są one nie tylko estetyczne, ale również naprawdę trwałe. Decydując się na dom modułowy w naszym wykonaniu, można być pewnym, że wydane na ten cel pieniądze zostaną naprawdę dobrze zainwestowane.

Marzy Ci się własny dom? Masz dość mieszkania w bloku? Postaw na dom modułowy wykonany przez nas.

Jako producent realizujemy zlecenia na domy modułowe całoroczne na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa lubelskiego wykonujemy domy modułowe w takich miastach jak: Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl