KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy szkieletowe Lublin

Szkieletowy dom całoroczny od producenta Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od kilkunastu lat zajmuje się budową domów z drewna. Nasza bogata oferta to między innymi domy szkieletowe, których popularność w naszym kraju nieustannie rośnie. Wiedząc, jak ważna dla wielu ludzi jest trwałość domów i ich solidność, sięgamy wyłącznie po drewno o wysokich walorach użytkowych. Jednocześnie pracujemy tylko ze sprzętem renomowanych firm, co przekłada się na szybkość naszej pracy. Nie ma w niej miejsca na nieprzewidziane opóźnienia. Naszą siłą jest również doskonale przygotowany do swoich obowiązków zespół, który ma ogromną wiedzę na temat pracy z drewnem.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Dom szkieletowy całoroczny od firmy budującej domy

Działamy na terenie województwa lubelskiego. W związku z tym z naszych usług mogą skorzystać ci, którzy chcą wybudować dom szkieletowy w Lublinie, Zamościu, Chełmie, Puławach, Świdniki oraz Białej Podlaskiej. Na podkreślenie zasługuje jednak to, że chętnie podejmujemy się realizacji również na terenie innych województw. Dom szkieletowy całoroczny wykonamy w związku z tym bez względu na to, gdzie ma on stanąć.

Naszą specjalnością są domy szkieletowe. Projekty, które oferujemy naszym klientom dopracowane są w najmniejszych szczegółach. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli w czym wybierać. Dlatego proponujemy projekty domów zarówno nowoczesnych, jak i tych bardziej tradycyjnych. Co więcej, jeśli wśród projektów klient nie znajdzie domu, który go zainteresuje, wykonamy projekt według jego wytycznych. Zanim przystąpimy do projektowania domu, długo rozmawiamy z klientem. Naszym celem jest bowiem poznanie jego preferencji i oczekiwań – tylko wtedy jesteśmy w stanie przygotować projekt, który klienta naprawdę zadowoli.

Oferujemy perfekcyjnie wykonane domy szkieletowe. Producent, którym jesteśmy, to najlepszy wybór dla tych, którym zależy na jakości domu. Proponujemy dwa rodzaje wykończenia wnętrza, dając klientowi wybór. Nasze domy mogą być wykończone wewnątrz drewnem bądź płytami gipsowo – kartonowymi. To drugie rozwiązanie polecamy szczególnie tym, którzy przywiązują dużą wagę do nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Ostateczną decyzję zawsze podejmuje klient. My chętnie doradzamy, odpowiadając na każde zadane nam pytanie.

Producent domów szkieletowych - Lublin, Lubelskie

Jesteśmy firmą solidną, która zawsze przedstawia klientowi harmonogram prac. Dzięki temu klient wie, kiedy powinny zostać ukończone kolejne etapy. Pozwala to na prowadzenie łatwego nadzoru nad naszą pracą.

Jeśli chcesz mieć własny dom, masz dość mieszkania w bloku, a jednocześnie zależy Ci na tym, aby został on wybudowany szybko i bez zbędnych problemów, postaw na nasze usługi. Dom szkieletowy wybudowany przez nas spełni Twoje wszystkie oczekiwania.

Jako producent realizujemy zlecenia na szkieletowe domy drewniane na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa lubelskiego wykonujemy domy szkieletowe całoroczne w takich miastach jak: Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl