KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy z bali Lublin

Domy z bala. Góralskie domy drewniane Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska

Możemy pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem w budowie domów drewnianych. Naszą specjalnością są domy drewniane z bali, które wykonujemy między innymi na terenie województwa lubelskiego. Z naszych usług mogą w związku z tym skorzystać mieszkańcy takich miast, jak Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy oraz Świdnik. Co jednak istotne, nie ograniczamy swojej działalności tylko do wskazanej lokalizacji. Pracujemy na terenie całego kraju, dając każdemu szansę na cieszenie się własnym domem z drewna.

Domy z bali góralskie w naszym wykonaniu to obiekty dopracowane w najmniejszych szczegółach. Pracujemy z drewnem doskonałej jakości, wykorzystując do tego celu urządzenia od renomowanych producentów. Na podkreślenie zasługuje również doskonałe przygotowanie zawodowe naszych pracowników. Znają się na swojej pracy świetnie, co pozwala im na wykonywanie swoich obowiązków na najwyższym poziomie.

Domy drewniane z bali od firmy z wieloletnim doświadczeniem

Domy z bali drewnianych wykonujemy, bazując na tradycyjnej technologii. Są to obiekty całoroczne, które zachwycają jakością wykonania. Na życzenie klienta możemy przedstawić referencje, które zostały nam wystawione przez inwestorów korzystających z naszych usług. Na ich zlecenie wykonywaliśmy między innymi domy mieszkalne, zajazdy i szereg innych obiektów z drewna. To najlepszy dowód na to, że jakość naszych usług jest naprawdę bardzo wysoka.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Domy z bali góralskie - Lublin, Lubelskie

Naszą specjalnością są domy z bali. Cena i projekty to z kolei coś, co wielu klientów zaskakuje. Jeśli chodzi o cenę za nasze usługi, to jesteśmy bardzo konkurencyjni. Proponujemy bowiem atrakcyjne ceny, które sprawiają, że budowa domu z drewna właśnie z nami jest jeszcze bardziej opłacalna. Projekty powstają w naszej pracowni z uwzględnieniem sugestii i życzeń klienta. To jemu ma przede wszystkim podobać się dom. Jednocześnie nie unikamy rad i sugestii, jeśli widzimy, że zaproponowane przez klienta rozwiązania są mało funkcjonalne.

Domy z bali w naszym wykonaniu to zarówno tradycyjne drewniane wykończenie wnętrza, jak i zastosowanie płyt gipsowo – kartonowych. To drugie rozwiązanie polecamy szczególnie wszystkim tym, którzy nie chcą nakładać na siebie ograniczeń, jeśli chodzi o aranżację domu. Zainteresowanym wykonujemy całkowicie darmową wycenę kosztów budowy, uwzględniając przedstawiony projekt. Co ważne, jest to usługa niezobowiązująca do podpisania z nami jakiejkolwiek umowy.

Domy z bali cena i projekty

Jeśli Twoim marzeniem jest dom z bali, od lat chcesz zamieszkać we własnym domu, stawiasz na jakość, a jednocześnie zależy Ci na szybkim przebiegu prac, zgłoś się do nas!

Realizujemy zlecenia na góralskie domy z bala na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa lubelskiego wykonujemy domy z bala w takich miastach jak: Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl