KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Altany ogrodowe Olsztyn

Altany ogrodowe drewniane Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda

Od kilkunastu lat skutecznie działamy na rynku obiektów drewnianych. Nasza oferta obejmuje między innymi wykonywanie pięknych altan ogrodowych, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów. W swojej pracy kierujemy się profesjonalizmem i rzetelną wiedzą, wykorzystując jednocześnie umiejętności na najwyższym poziomie. Dzięki temu każda altana ogrodowa drewniana, która wychodzi spod naszych rąk jest perfekcyjnie wykonana. Nie pozwalamy sobie na żadne niedociągnięcia.

Nowoczesne altany ogrodowe

Nasze nowoczesne altany ogrodowe wykonywane są z wysokiej jakości drewna. Sięgamy po sosnę supraską, która posiada wysokie walory użytkowe. W połączeniu z doskonałą technika wykonania powstają altany najwyższej jakości, które charakteryzują się wieloletnią trwałością. Nasze altany ogrodowe nawet po wielu latach wyglądają doskonale, ciesząc oko i zapewniając miejsce na biesiady ze znajomymi i przyjaciółmi.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Altana drewniana z bali - Olsztyn, Warmińsko - Mazurskie

W naszej ofercie znajduje się również altana drewniana z bali. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. Z naszych usług mogą w związku z tym korzystać mieszkańcy takich miast, jak Olsztyn, Elbląg, Ełk oraz Ostróda. Należy jednak wyraźnie podkreślić, że podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju. Bez względu na miejsce zamieszkania można w związku z tym skorzystać z naszych usług. Realizacje wykonujemy na terenie całego kraju.

Znajdujące się w naszej ofercie tanie altany ogrodowe i działkowe to ciekawe projekty, które uwzględniają współczesne trendy. Proponujemy altany gotowe, ale chętnie podejmujemy się realizacji na zlecenie. Podczas tworzenia projektu uwzględniamy wszystkie życzenia naszych klientów. Pracujemy tak, aby ostateczny efekt zadowolił klienta w stu procentach.

Każdy, kto właśnie nam powierzy wykonanie altany ogrodowej otrzyma projekt i zdjęcia altanki z drewna. Zobrazują one jak altana będzie wyglądała ostatecznie. Pozwoli to podjąć klientowi decyzję, czy wybrana altana rzeczywiście odpowiada jego oczekiwaniom. Nasze altany ogrodowe to doskonały wybór, jeśli ktoś szuka sposobu na urozmaicenie ogrodowej przestrzeni. Wykonane perfekcyjnie z najlepszej jakości drewna wpiszą się w każdy ogrodów. Podczas wykonywania projektu uwzględniamy to, w jakim stylu urządzono ogród, w którym ma stanąć altana. Dzięki temu klient uzyskuje altanę idealnie pasującą do tego, co już stworzył wokół swojego domu.

Olsztyn: Projekt i zdjęcia altanki z drewna od firmy budującej altany

Jeśli marzy Ci się piękna altana ogrodowa, zależy Ci na tym, aby odznaczała się doskonałym wykonaniem, była nie tylko piękna, ale również trwała, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Realizujemy zlecenia na drewniane altanki ogrodowe na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa warmińsko-mazurskiego wykonujemy nowoczesne altany drewniane w takich miastach jak: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl