KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy kanadyjskie Olsztyn

Domy kanadyjskie całoroczne. Tanie domy kanadyjskie Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od kilkunastu lat zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju obiektów drewnianych. W swojej ofercie posiadamy między innymi domy kanadyjskie całoroczne, które od pewnego czasu cieszą się wśród Polaków ogromną popularnością. Od samego początku to klient i jego zadowolenie mają dla nas największe znaczenie. Dlatego sięgamy wyłącznie po materiały najwyższej jakości. W pracy wykorzystujemy sprzęt od renomowanych producentów, co pozwala nam pracować naprawdę szybko. Do tego dochodzi doskonale przygotowany do swojej pracy zespół, który jeszcze nigdy nas nie zawiódł.

Tanie domy kanadyjskie, które wychodzą spod naszych rąk wykonujemy między innymi na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. W związku z tym z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy takich miast, jak Olsztyn, Ełk, Ostróda i Elbląg. Co jednak ważne, nie ograniczamy swojego działania wyłącznie do tego obszaru. Chętnie podejmujemy się realizacji również w pozostałych rejonach Polski. Jesteśmy otwarci na klienta i jego potrzeby, dlatego cechujemy się elastycznością na najwyższym poziomie.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Kanadyjskie domy całoroczne - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Naszą specjalnością są domy kanadyjskie. Opinie, które zbierają od klientów są doskonałe. Ci, którzy obawiają się skorzystać z naszych usług w ciemno, mogą zapoznać się z referencjami wystawionymi przez naszych dotychczasowych klientów. Na ich zlecenie wykonywaliśmy różnego rodzaju obiekty drewniane: zarówno domy mieszkalne, jak i inne budynki.

Naszą pasją są domy kanadyjskie. Projekty, jakie wychodzą spod naszych rąk to majstersztyk. Doskonale znamy się na swojej pracy, a jednocześnie słuchamy tego, co mówią nasi klienci. Nie przystąpimy do wykonania projektu bez długiej rozmowy ze zleceniodawcą. To klient ma być zadowolony z ostatecznego efektu. Chętnie doradzamy, robiąc wszystko, aby wybudowany przez nas dom kanadyjski był komfortowy i funkcjonalny.

Domy kanadyjskie - opinie i ciekawe projekty

Nasze domy kanadyjskie wykonywane są z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii. Do tego sięgamy po sprawdzone metody konserwatorskie. Dzięki temu ci, którzy zdecydowali się skorzystać właśnie z naszych usług mogą naprawdę spać spokojnie. Wykonany przez nas dom przetrwa w doskonałym stanie długie lata. Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, podejmujemy się wyceny realizacji na podstawie przedstawionego projektu. Co ważne, robimy to bez pobierania jakichkolwiek opłat. Jednocześnie nie jest to usługa w żaden sposób zobowiązująca. To klient podejmuje ostateczną decyzję, bazując na informacjach, jakie od nas otrzyma.

Realizujemy zlecenia na domy kanadyjskie na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa warmińsko-mazurskiego wykonujemy domy kanadyjskie całoroczne w takich miastach jak: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl