KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy letniskowe Olsztyn

Letniskowe domy drewniane od producenta Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda

Nasza firma od kilkunastu lat zajmuje się projektowaniem oraz budową obiektów drewnianych. W swojej bogatej ofercie posiadamy między innymi domy letniskowe, które wzbudzają zachwyt wszystkich naszych klientów. Bogate doświadczenie sprawia, że możemy wykonywać domy letniskowe na najwyższym poziomie. Jednocześnie sięgamy wyłącznie po doskonałe drewno, które charakteryzuje się wysokimi walorami użytkowymi. Do tego bazujemy na najlepszym sprzęcie, który pochodzi od renomowanych producentów. Nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy, gdyby nie nasi pracownicy. To zgrany, doświadczony zespół, który na swojej pracy zna się po prostu doskonale.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Drewniane domki letniskowe z bali od firmy budującej z dobrych materiałów

Wykonujemy domki letniskowe drewniane na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. W związku z tym z naszej oferty mogą skorzystać mieszkańcy takich miast, jak Olsztyn, Ełk, Ostróda oraz Elbląg. Co jednak istotne, jesteśmy firmą bardzo mobilną. W związku z tym z naszej pomocy mogą skorzystać mieszkańcy również innych regionów kraju. Chętnie podejmujemy się realizacji bez względu na to, w jakim ma ona mieć miejsce województwie. Tym samym każdemu dajemy szansę skorzystać z naszej pomocy.

Nasze domki letniskowe z bali to perfekcja w czystym tego słowa znaczeniu. Nie pozwalamy sobie na najmniejsze chociaż niedociągnięcia. Pracujemy na najwyższym poziomie, robiąc wszystko, aby każdy domek letniskowy, który wychodzi spod naszych rąk, był dopracowany w najmniejszych szczegółach. Podczas wykonywania domków letniskowych bazujemy na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. Jednocześnie sięgamy po znane i cenione techniki konserwatorskie, co sprawia, że domki doskonale znoszą niekorzystne warunki atmosferyczne.

Gotowe domki letniskowe od producenta - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Naszą specjalnością są gotowe domki letniskowe od producenta. Co jednak ważne, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów zajmujemy się również wykonywaniem domków letniskowych według indywidualnych projektów. Pracujemy zarówno na podstawie dostarczonych nam projektów, jak również sami podejmujemy się ich wykonania. Dbamy o to, aby każdy, kto zdecydował się skorzystać właśnie z naszych usług był w pełni zadowolony. Dlatego chętnie doradzamy naszym klientom, wskazując na bardziej funkcjonalne rozwiązania.

Nasze domki letniskowe idealnie komponują się z zielenią, która najczęściej je otacza. W ofercie posiadamy zarówno nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne domki letniskowe. Tym samym każdy, komu marzy się domek letniskowy na działce może znaleźć model idealnie wpisujący się w jego indywidualne oczekiwania oraz potrzeby.

Realizujemy zlecenia na domki letniskowe z bali na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa warmińsko-mazurskiego wykonujemy domy letniskowe w takich miastach jak: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl