KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy modułowe Olsztyn

Modułowe domy całoroczne Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda

Nasza firma od kilkunastu lat skutecznie zajmuje się budową obiektów drewnianych. W swojej ofercie posiadamy między innymi domy modułowe, których popularność nieustannie rośnie. Nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Sięgamy po drewno o wysokich walorach użytkowych. Do tego w pracy wykorzystujemy wyłącznie narzędzia od renomowanych producentów, które nie zawodzą nas w najmniej oczekiwanym momencie. Nie możemy zapomnieć również o naszych pracownikach, którzy mają dużą wiedzę i bogate doświadczenie praktyczne. Na swojej pracy znają się doskonale. Do każdego zlecenia podchodzą z takim samym zaangażowaniem, robiąc wszystko, aby klienci byli naprawdę zadowoleni.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Całoroczne domy modułowe od firmy z wieloletnim doświadczeniem

Wykonujemy domy modułowe całoroczne na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. W związku z tym z naszej oferty mogą skorzystać ci, którzy mieszkają na terenie takich miast, jak Olsztyn, Ełk, Ostróda oraz Elbląg. Co jednak istotne, nie ograniczamy swojego działania wyłącznie do tego terenu. Jesteśmy firmą elastyczną, która podejmujemy się budowy domów modułowych na terenie całego kraju. Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, z naszych usług możesz skorzystać zawsze!

Wykonujemy najlepsze domy modułowe. Producent, którym jesteśmy to najlepszy wybór dla wszystkich poszukujących doskonałego wykonawcy. Wnętrza naszych domów modułowych mogą być wykończone w sposób tradycyjny (drewnem) lub nowoczesny z zastosowaniem płyt gipsowo – kartonowych. To drugie rozwiązanie polecamy wszystkim, którzy nie chcą nakładać na siebie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o aranżację wnętrz.

Producent domów modułowych - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Podejmujemy się przeprowadzenia wyceny prac na podstawie przedstawionego nam projektu. Wykonujemy to, nie pobierając żadnych opłat. Jednocześnie są to prace, które nie zobowiązują klienta do skorzystania z naszych usług.

Zdecydowałeś się na dom modułowy? Zależy Ci na perfekcyjnym wykonaniu? Chcesz mieć pewność, że prace będą posuwały się naprawdę szybko? Postaw na nasze usługi.

Jako producent realizujemy zlecenia na domy modułowe całoroczne na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa warmińsko-mazurskiego wykonujemy domy modułowe w takich miastach jak: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl