KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy ogrodowe i domki na działkę Olsztyn

Domy ogrodowe i drewniane domki na działkę Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda

Doskonale wiemy, jak ogromną wagę wiele osób przywiązuje do wyglądu swojego ogrodu. Wychodząc naprzeciw tym, którzy chcą mieć perfekcyjnie zaaranżowany ogród, proponujemy domy ogrodowe i domki na działkę. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie wykonywania obiektów z drewna. Bazujemy wyłącznie na drewnie o wysokich walorach użytkowych, sięgamy po sprzęt najwyższej jakości. W naszych szeregach pracują wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy na swojej pracy znają się doskonale. W efekcie tworzy najlepszej jakości domki drewniane ogrodowe.

Szopy i domki działkowe

Domek ogrodowy na działkę wykonamy każdemu, kto mieszka na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. Swoją ofertę kierujemy w związku z tym do mieszkańców takich miast, jak Olsztyn Elbląg, Ełk oraz Ostróda. Podkreślić jednak należy, że z naszej pomocy mogą skorzystać również ci, którzy mieszkają w innych miastach kraju. Nie ograniczamy bowiem swojego działania wyłącznie do województwa warmińsko – mazurskiego. Jesteśmy elastyczni i nie boimy się wyzwań. Pracujemy zawsze na najwyższych obrotach, robiąc wszystko, aby klient, który zaufał właśnie nam był w stu procentach zadowolony.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Drewniany domek ogrodowy na działkę - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Szopy i domki działkowe w naszym wykonaniu to najnowocześniejsza technologia oraz najlepsze rozwiązania konserwatorskie. Dlatego ci, którzy decydują się na zakup takich obiektów właśnie u nas, mogą być spokojni, jeśli chodzi o ich trwałość. Nawet po wielu latach szopy i domki prezentują się doskonale, nie tracąc nic ze swojego bardzo dobrego wyglądu. Jest to efekt wspomnianego już drewna oraz pracy na najwyższym poziomie. Wykonując domki, zawsze dbamy o najmniejsze nawet szczegóły, nie pozwalając sobie na najmniejsze choćby niedociągnięcia.

Tanie domki drewniane na działkę rekreacyjną ROD

Tanie domki drewniane na działkę rekreacyjną to zarówno gotowe projekty, jak i te, które wykonujemy na zlecenie klientów. Zanim rozpoczniemy pacę nad projektem długo rozmawiamy z klientem. Pozwala to poznać nam indywidualne oczekiwania i preferencje. Dzięki temu stworzony rzez nas projekt idealnie wpisuje się w to, czego chce klient. Realizujemy pomysły klientów, jednocześnie chętnie doradzając. Robimy wszystko, aby wykonane przez nas domki ogrodowe i na działki były funkcjonalne i praktyczne.

Pracujemy naprawdę szybko i sprawnie. W przypadku większych prac przedstawiamy klientowi harmonogram, który pozwala kontrolować postęp naszych działań. Robimy wszystko, aby nie dochodziło do nieprzewidzianych opóźnień. Cenimy czas zarówno swój, jak i naszych klientów. Od samego początku naszej działalności to właśnie klient ma dla nas największe znaczenie.

Realizujemy zlecenia na ogrodowe domy drewniane na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa warmińsko-mazurskiego wykonujemy szopy i domki działkowe w takich miastach jak: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl