KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy szkieletowe Olsztyn

Szkieletowy dom całoroczny od producenta Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda

Od kilkunastu lat budujemy domy szkieletowe dla naszych klientów. Doskonale znamy się na swojej pracy, co sprawia, że nasze domy są estetyczne i trwałe. Sięgamy wyłącznie po drewno o wysokich walorach użytkowych, do którego obróbki używamy jedynie sprzętu od najlepszych producentów. W naszym zespole pracują wyłącznie doświadczone osoby, które bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Zawsze pracujemy szybko, a jednocześnie bardzo dokładnie. Wiemy, jak ważna jest jakość wykonania. Pracujemy między innymi na terenie województwa warmińsko – mazurskiego, oferując swoje usługi mieszkańcom Olsztyna, Elbląga, Ełku oraz Ostróda. Co jednak ważne, wykonujemy domy szkieletowe również na terenie innych województw.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Dom szkieletowy całoroczny od firmy z wieloletnim doświadczeniem

Każdy dom szkieletowy całoroczny, który wychodzi spod naszych rąk to obiekt spełniający najbardziej wygórowane wymagania. Pracujemy z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W efekcie domy są trwałe, a jednocześnie energooszczędne. Robimy wszystko, aby były również funkcjonalne. Sięgamy po najlepsze środki konserwujące, co sprawia, że nawet po wielu latach nasze domy szkieletowe są w doskonałym stanie.

Naszą specjalnością są domy szkieletowe. Projekty, które proponujemy to niezwykle wysoka jakość, która idzie w parze z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Jeśli chodzi o wnętrze, to wykańczamy nasze domy zarówno drewnem, jak i płytami gipsowo – kartonowymi. Ostatecznego wyboru dokonuje klient, kierując się własnymi preferencjami. Pierwsze rozwiązanie polecamy miłośnikom klasycznych rozwiązań, drugie zaś tym, którzy nie chcą ograniczać się, jeśli chodzi o późniejszą aranżację wnętrza.

Producent domów szkieletowych - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Wykonujemy najlepszej jakości domy szkieletowe. Producent, którym jesteśmy to dbałość o perfekcję wykonania. Proponujemy zarówno gotowe projekty, jak i dajemy możliwość zamówienia indywidualnego projektu zgodnego z oczekiwaniami klienta. Tworząc projekt, kierujemy się tym, czego życzy sobie klient. Jednocześnie wiemy, że nie każdy posiada wiedzę na temat projektowania i budowy domów. Dlatego chętnie doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania, robiąc wszystko, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany swoim domem.

Każdy, kto dopiero rozważa skorzystanie z naszych usług może otrzymać w pełni darmową wycenę na podstawie przedstawionego projektu. Jest to usługa, którą wykonujemy niezobowiązująco. Klient nie musi decydować się na skorzystanie z naszych usług.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą spełnić swoje marzenie o zamieszkaniu w domu jednorodzinnym, a jednocześnie zależy im na tym, aby prace posuwały się naprawdę szybko. Jesteśmy solidni i rzetelni – nie zawiedziemy nikogo, kto zdecydował się nam zaufać. Jeśli więc szukasz firmy, która wybuduje Twój dom marzeń, nie czekaj. Nasza oferta na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Jako producent realizujemy zlecenia na szkieletowe domy drewniane na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa warmińsko-mazurskiego wykonujemy domy szkieletowe całoroczne w takich miastach jak: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl