KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • Bezpłatna wycena
 • Realizacje na terenie kraju

Domy z bali Olsztyn

Domy z bala. Góralskie domy drewniane Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda

Od kilkunastu lat z sukcesami zajmujemy się wykonywaniem domów z bali. Domy z drewniane z bali, które wychodzą spod naszej ręki to obiekty na najwyższym poziomie. Za naszym sukcesem stoi doskonałej jakości drewno, którym jest sosna supraska. W pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy sprzęt, a nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę i doskonałe umiejętności. Wszystko to sprawia, że każdy, kto marzy o domu drewnianym z bali może zaufać właśnie nam. Spełnimy nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Domy drewniane z bali od firmy z doświadczeniem

Domy z bali góralskie wykonujemy na terenie między innymi województwa warmińsko – mazurskiego. Oznacza to, że z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy takich miast, jak Ostróda, Elbląg, Ełk oraz Olsztyn. Warto jednak dodać, że naszymi klientami mogą zostać również ci, którzy mieszkają w innych rejonach kraju. Chętnie podejmujemy się bowiem realizacji na terenie całej Polski. Miejsce, w którym ma stanąć dom z drewna nie jest dla nas żadnym ograniczeniem.

Domy z bali drewnianych, które wykonujemy to obiekty całoroczne powstające zarówno na podstawie gotowych projektów, jak i tych tworzonych na indywidualne zamówienie klienta. Od lat bazujemy na tradycyjnej technologii, która w przypadku domów drewnianych sprawdza się doskonale. Na życzenie klienta możemy przedstawić liczne referencje, które wystawione zostały przez inwestorów. Na ich zlecenie wybudowaliśmy nie tylko domy mieszkalne, ale również zajazdy oraz szereg innych obiektów.

Wybrane realizacje

nowoczesne-domy-drewniane.jpgbudowa-karczmy-z-bala.jpgbudow-domow-z-bala-firma.jpgdom-drewniany-caloroczny-budowa.jpg

Domy z bali góralskie - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Pracujemy tak szybko, jak tylko się da. Wiemy, że każdy chce jak najszybciej wprowadzić się do swojego nowego domu. Dlatego nie przeciągamy prac, a nasi klienci dostają pełen ich harmonogram. Jeszcze zanim rozpoczniemy budowę klient wie, kiedy będą kończone jej kolejne etapy. Pozwala to na sprawne monitorowanie postępów naszej pracy.

Domy z bali cena i projekty

Jeśli Twoim marzeniem jest perfekcyjnie wykonany dom z bali, jeśli masz dość mieszkania w bloku, szukasz profesjonalnej firmy, która Cię nie zawiedzie, postaw na nasze usługi. Nie pożałujesz wyboru!

Realizujemy zlecenia na góralskie domy z bala na terenie CAŁEGO KRAJU.

W szczególności na terenie województwa warmińsko-mazurskiego wykonujemy domy z bala w takich miastach jak: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda.

REALIZACJE

DREWNO KONSTRUKCYJNE

 • Więźba dachowa
 • Podbitka dachowa
 • Sztachety drewniane
 • Deska podłogowa
 • Deska tarasowa
 • Deska ryflowana
 • Szalówka
 • Boazeria
 • Tarcica

KONSTRUKCJE DREWNIANE

Z drewna konstrukcyjnego wykonujemy: wieże widokowe, reklamowe, ambony myśliwskie. Realizujemy projekty kładek umieszczanych na bagnach i rozlewiskach! Budujemy wiaty dla gospodarstw domowych ale także dla ośrodków wczasowych, firm i gospodarstw rolnych.

wycena@domykg.pl